Masa mięśniowa

Więcej role toż ogrom mięśni. Im cięższe ciężary podnoszą, tym skuteczniejsze zatrzymuje się ciało, a im grubsze mięśnie. Twoje mięśnie zwiększają rozmiar, dzięki czemu mogą budować cięższe ciężary. Dlatego życie jest wartością - podnosi wielkie kłopoty i zwyczajnie zyskujesz masę mięśniową.

Grupa mężczyzn stara się budować mięśnie, spełniając wysokie ćwiczenia odcinające, póki nie wypompują natomiast nie bolą. Natomiast to wcale działa, skoro nie można podnieść wystarczająco ciężko, aby spowodować wzrost mięśni. Tylko podnośniki, które są już możne lub biorą narkotyków, mogą składać mięśnie, prowadząc najczęściej ćwiczenia izolujące, takie jak loki i muchy.

Naturalne podnośniki potrzebują złożonych ćwiczeń, aby zrobić mięśnie. Musisz często Squat, Bench, Deadlift, OHPress i Row. Musisz podnieść ciężkie. Zorganizuj zatem i umiesz awansować do 43 funtów mięśni bez użycia preparatów lub szkolić dużo niż trzy razy w tygodniu. To nawet tworzy dla chudych hardgainerów takich gdy ja.

Jak wykonywać mięśnie

Najpoważniejszym brakiem w kreowaniu mięśni jest pokazywanie jak kulturysta. Wielu kulturystów używa narkotyków, tylko nie powie. I niekiedy zbudowali grupę ich szerokości mięśniowych z znajomości, które właśnie robią. Więc też ćwiczenia kulturystyczne nie działają dla części ludzi. To pracuje...

Bądź znaczniejszy. Najlepszych kulturystów, które stały, były wytrwałe. Wiedzieli, że sporo wielkości to nic mięśni. Podnieś swój Squat do 140kg / 300lb, Bench Press do 100kg / 220lb i Deadlift do 180kg / 400lb. Całkowita masa mięśniowa wzrośnie, ponieważ siłę jest masą.

Dodaj wagę. Zapomnij o pompie i bolesności. Zamiast organizować się na daniu siły na pas. Spróbuj podnieść wysoce niż nowy raz. Będziesz intensywniejszy, co zwiększy całą masę mięśniową. Jeżeli nie podniesiesz dzisiaj dobrze niż w ubiegłym miesiącu czy roku, nie budujesz mięśni.

Lub elementy. Wykonaj ćwiczenia, które tworzą również kilka mięśni. Będziesz mógł nieść większe ciężary, jakie będą wytwarzać wzrost mięśni. Większość twojej rutyny powinna przedstawiać się z trudnych przysiegów, stołu, podestów, suwnic i belek.

Użyj Barbell. Można zwiększyć większe kłopoty z barbells niż kolejne urządzenia. Wymagasz dodatkowo zrównoważyć wagę. Barbells angażują więcej mięśni oraz sprawiają wyraźniejszy wzrost. Użyj wolnych ciężarów nie podłączonych do instytucji. Rozpocznij przerwa oraz użyj właściwej formy, by uniknąć obrażeń.

Zwiększ częstotliwość. Im systematycznie ćwiczysz mięśnie, tymże głęboko występujesz go osiągać. Im dobrze ćwiczysz, tym mocno twoja technika się poprawia, a większe możesz zwiększyć. Zacznij kucać, pijąc i podążając trzy razy w tygodniu, oraz nie tylko raz.

Wyzdrowieć. Twoje mięśnie muszą ćwiczyć z twoich treningów, aby rosnąć coraz mocno. Nie umieją odebrać siły, jeśli codziennie ciężko pracujesz. Nawet twój mózg potrzebuje przerwy. Weź trzy do czterech dni urlopie w tygodniu. Pomóż mięśniom odzyskać bardzo kosztowania, wódki i wypoczynku.

Jedz więcej. Twoje ciało używa żywności do spalania treningów i odzysku mięśni. Twoje mięśnie nie mogą wrócić do zdrowia a osiągać, jeśli brakuje żywności. Większość mężczyzn marzy co najmniej 3000kcal / dzień, aby zrealizować mięśnie. Skinny mężczyźni o dużym metabolizmie potrzebują także więcej, aby ubrać na masie.

Spożywać białko. Twoje ciało używa białka w zamysłu przygotowania nowego mięśnia i odzyskania uszkodzonego mięśni po treningu. Potrzebujesz 2,2 g białka na kilogram wagi ciała (1 g / lb), aby zmaksymalizować odzysk mięśni i projektować mięśnie. Dla mężczyznę o masie 80 kg / 175 kg dziennie stanowi owo koło 175 g białka.

Odejdź na planetę. Nie wolno pobrać sterydów podobne efekty bez użycia sterydów. Nie możesz zamienić się w Arnolda za trzy miesiące, ponieważ budowanie mięśni potrzebuje czasu. Gwiazdy określały nierealistyczne oczekiwania. Przestań próbować wyglądać. Skoncentruj się na naprawie siebie. To inwestuje frustrację.

Bądź stale. Grupę ludzi zarabia 0.25kg / 0.5lb chudego mięśnia tygodniowo, jeśli zrobi skuteczny plan treningowy również umiejętnie je zjeść. Nie możesz uzyskać mięśni łatwo niż to. To trwa rok, żeby otrzymać 12kg / 24lb mięśni suchych i zobaczyć dramatyczną zmianę. Całość jest zatem kluczowa.

Szybkość wzrostu mięśni

Większość gości może zorganizować 0.25kg / 0.5lb mięśni szczupłych tygodniowo, kiedy zaczną się podnosić. To jakiś 1kg / 2lb mięśni na księżyc czy 12kg / 24lb w rozwoju roku. Pokrywa się, że pewny program treningowy, taki jak StrongLifts 5 × 5, dobrze zjeść plus są spójne. Wzrost mięśni staje się po pierwszym roku.

Twoja masa ciała może wzrosnąć o jeszcze 1 kg / 2 kg miesięcznie podczas podnoszenia. Twoje mięśnie magazynują glikogen, który rządzi twoje treningi. Glikogen wiąże się z wodą, co robi zatrzymanie wódki oraz grubszy wygląd. Ta waga wody zwiększa ciężar ciała. Toż toteż nie jest idealna tkanka mięśniowa.

Niektórzy mężczyźni mogą zorganizować mocno niż 1kg / 2lb mięśni na miesiąc. Nastolatki zyskują mięśnie szybciej, ponieważ posiadają mnóstwo testosteronu. Skinny dzieci zyskują mięśnie szybciej, ponieważ zaczynają słabnąć. Ludzie, którzy nabyliśmy się przed uzyskaniem mięśni szybciej dzięki świadomości mięśniowej. Narkotyki zmieniają wszystko.

Z drugiej strony starzy panowie korzystają mięśnie wolniej, bo zajmują niewiele testosteronu. Analogicznie jak u samic - zazwyczaj robią tylko połowę mięśnia lub 12lb w ważnym roku. Silni podnośniki zyskują mięśnie wolniej niż słabe podnośniki, bowiem liczą już większą masę mięśniową.

Ale zwykle można spodziewać się, iż w zbioru pierwszego roku wytworzy się około 1 kg / 2 lb mięśni na maj w skutecznym planie szkoleniowym. Dlatego jeśli od pewnego czasu latasz na siłownię, ale nigdy nie zrobiłeś programu takiego jak StrongLifts 5 × 5, możesz jeszcze uzyskać 12 kg / 24 kg mięśnia w rytmu najbliższych 12 miesięcy.

Część twoich zarobków mięśniowych stanie przez pierwsze trzy lata. Na starcie jesteś subtelny dodatkowo uważa delikatny mięsień. To zyskujesz przemoc oraz mięśnie szybko - są to młodzi. Zacząłem z małego tłuszczu o wadze 60 kg / 135 funtów. Moja wartość urosła do 80kg / 175lb w procesu pierwszych trzech lat, w przewag w ważnym roku.

Natomiast z owego etapu moja miara nie przeistoczyła się. Im majątek zdolności i mięśni masz, tym ciężko zarobić dużo. Stanowi wtedy zlecenie zmniejszenia zysków - trzeba więcej pracy, a zwrot stanowi węższy. Szczęśliwie dochody są skorsze do zajęcia, i zatrzymać już po skończy.

Ważniejsze jest finansowanie mięśni niż utratę tłuszczu lub znaczniejsze. Możesz bezpośrednio stracić 0,5 kg / 1lb tłuszczu tygodniowo, jedząc nieco mniej. Możesz szybko dodać 2.5kg / 5lb na trening na Squats przez chwila tygodni z StrongLifts 5 × 5. Tymczasem nie można przygotować bardzo niż 0,5 kg / 1lb mięśni na tydzień. Porównać…

To dochodzi, czemu nie możesz przypominać jak najwspanialsi kulturystowie, modele fitness czy gwiazdy w przeciągu trzech miesięcy. Z lat trenują przez las lat - Arnold podnosił ciężary przez osiem lat, zanim zdobył naszego podstawowego Olympia. Także nie ignoruj ​​błyskawice, opalania, photoshopu, narkotyków, ...

Nie bogata wziąć daleko niż 1kg / 2lb mięśni na miesiąc. Istnieje zatem odpowiedni limit genetyczny. Jednym sposobem, żebym wziąć mięśnie łatwo nie będzie dokładnie. To trwa rok, aby dostać 12 kg / 24 kg mięśni oraz utworzyć szybkiej zmiany. Bądź logiczny i zgromadź się, więc nie potrzebujesz dwóch lat, aby tam dotrzeć.

Duża masa mięśniowa zależy głównie od wielkości i budowy kości. Wysokie osoby mogą składać większą wagę mięśni niż pracowników krótkich. Mężczyźni z prawdziwymi, grubymi klatkami mogą wygrać wiele mięśni niż mieszkańcy o niewielkich budurach i średnich nadgarstkach / kostkach gdy ja.

Casey Butt Phd opracował receptury, aby ustalić maksymalną masę mięśniową, jaką ważna dojść naturalnie. Jego przebiegania oparte są na pozycji mięśni najlepszych kulturystów na świecie, zanim istniały sterydy anaboliczne (źródło). Przekształcę formułę Casey w potoczną tabelę poniżej.

Te pierwszej zakładają rozmiar nadgarstka 17.8cm / 7 ", rozmiar kostki 22.9cm / 9" i tkanki tłuszczowej 10%. Wielkość bicepsa istnieje najliczniejsza. Te kwoty dotyczą wyłącznie mężczyzn. Samica potencjał fizyczny jest skromniejszy, bo są one zawsze krótsze, niższe oraz przedstawiają trochę testosteronu.

Te wartości umieszczają się na dokonaniach najlepszych kulturystów, jakie kiedykolwiek istniały, w niniejszym Reg Park. Dlatego nierealistyczne sypie się oczekiwanie odebrania jako najwyższej miary mięśni. Ci, którzy szli, posiadali ciekawszą etykę i genetykę funkcji niż reszta, inaczej nie stawali się mistrzami.

Stanów zatem dumny, jeśli kupisz 90% swojego potencjału fizycznego w umiarkowanym stanie. Jestem 5'8 "z 6'7" nadgarstkami. Ja ważę około 175lb z może 12% tkanki tłuszczowej. To 90% z 190lb. Dlatego, aczkolwiek nie stanowię znakomitym klientem także potrafi oczekiwać nieco na papierze, ludzie, z jakimi się spotykam, zawsze przyciągam pomoc na przenoszenie ciężarów.

Te ilości pokazują, że większość mężczyzn nie będzie utworzyć 200lb suchego i mocnego ciała. Średnia wysokość ludzi w Okresach Zjednoczonych wynosi 1m75 / 5'9 ". Chyba, że ​​stanowisz znaczniejszy, dobrym porządkiem na zwycięstwo poziomu 200lb jest rozbudowanie twojego systemu tłuszczu ... lub dostawanie sterydów anabolicznych. Ciężka akcja nie przyniesie efektu naturalnym podnośnikom.

Idzie o aktualne, aby nie demotować ciebie. Wręcz odwrotnie - nie chcę, żebym się zdezaktywizowała, ponieważ wyznasz nierealistyczne cele, takie jak 21 "zgrane ramiona. Reg Park był 18,5 "ramion, rywalizował przy 214 funtów także zajmował 6'1" wysokości. Potrafił Squat 600lb i Bench 500lb. Jest kilku prawdopodobne, żebym osiągnąć skuteczniejsze od niego. Naprawdę.

To prawda, że ​​ułożyły się sposoby treningu i żywienia. Ludzie zyskają rolę oraz mięśnie szybciej aniżeli w klimatach Rega Parka. Ale genetyka odpowiednia nie zmieniła się - nadal jest ograniczenie, ile mięśni można dokładnie uzyskać. I to pragnie często od wysokości oraz poziomu ramki.

Co się poprawiłoby to sterydy anaboliczne. Arnold Schwarzenegger konkurował na 235lb / 6'2 ". Trzy dekady później Ronnie Coleman rywalizował o 300lb / 5'11 ". Oboje ciężko pracowali, obaj Deadlifted ponad 700lb, Arnold przyznał nawet, że używał narkotyków. Ale sam bardzo zużywany więcej, żebym zarobić 65lb większe ...

Dlatego zawodnicy fizycznej sylwetki rzadko stanowią ponad 200lb. Nie mogą istnieć odpowiednio szczuple, żebym się pokazać zgrane. Większość mężczyzn konkuruje w milszej klasie 165lb, ponieważ wypełnia się to, kiedy polecisz do samego mięso w oleju. 200lb zgrane, naturalne fizyczne mięsa są rzadkie.

Twoja genetyka determinuje kształt twoich mięśni. Ludzkie mięśnie wyglądają inaczej z tego samego powodu, iż ich czci wyglądają inaczej. Możesz podnieść poziom mięśni, podnosząc ciężary. Jednakże nie możesz zamienić swojego wymiaru, ponieważ nie możesz zastąpić swojej genetyki. Przykłady ...

Rozmiar ramki. Pracownicy z drobnym tułów podobny do mnie są idealniejszy wygląd niż pracownicy z znacznym torsem. Do przeprowadzenia tejże tejże kwoty miejsca korzystna jest drobniejsza masa mięśniowa. Pany z wieloletnim torsem będą wyglądać bardziej wiotkie oraz traktują szczuplejsze talia.

Wstawki mięśni. Biceps będzie uważał wspanialszy zasięg, jeżeli korzystasz doskonałe wstawki bicepsowe. Twoje cielęta będą oczekiwać mniejsze, skoro masz czyste cielęce przywiązania, takie jak ja, gdyż posiadamy kilka mięśni do praktyce - większość dolnej części stopy oraz kości jest ścięgna.

Długość kończyn. Goście z wieloletnimi ramionami i stopami jak ja zawsze będą oczekiwać bardziej słaba, gdyż stanowi niewiele znaczenia na spełnienie. Muszą zwiększyć ich dokładny rozmiar mięśni, żeby ich ramiona i stopy wyglądały duże. Będą wymagali stanowić dobrze na aktualnej jednej wysokości, spożywając dobrze.

Należy mieć, iż nie można izolować partii mięśni. Nie mocna iść prostszych lub otwartych biczek, ani wewnętrznej klatki piersiowej. Pracujesz cały mięsień, bądź nie. Co można wykonać, to podnieść ogólny rozmiar mięśnia, więc zajmuje więcej. Uprawiasz to, podnosząc uciążliwe i kosztować bardzo.

Nie staraj się wyglądać jak gwiazda lub model. Każdy jest zrealizowany inaczej, kiedy szybko wyjaśniono. Twoja genetyka determinuje wygląd twoich mięśni. Tak więc, jeśli nie przedstawiasz tegoż jedynego poziomu ramki, długości kończyn i udziałów mięśniowych, co gwiazda lub model, nie będziesz w poziomie zregenerować naszego wyglądu.

W rzeczywistości gwiazda filmowa nie robi oczywiście toż. Zwróć wypowiedź na bieżące, jak Hugh Jackman patrzy jak najwyższy z trzech. Chris Hemsworth jest dłuższy tors z lżejszym chudym. Ciało Daniela Craiga jest krótsze i pachnie nieporęcznie. Ich klatka piersiowa i ramiona mają rozmaite rozmiary.

Nawet gdyby podniesiesz i zjedz więc toż, nie będziesz robić tak jedno. Przez dwa lata trenowałem z doradcą. Spowodowali też jedne komplety. Reps i ćwiczeń. Ale wyglądałem inaczej, ponieważ inna genetyka. Moi przyjaciele te robią inaczej, mimo tych indywidualnych rodziców. To dodaje ale dla bliźniąt identycznych.

Część typów nie może wspierać się sławnych ćwiczeń. Są uniwersalne i czasochłonne. Aktorzy są chwila. Otrzymują pomoc z indywidualnych trenerów i smaży. Są zmotywowani wielkimi paychecks. Przecież znacznie nienawiści budują się, załatwiaj się gdy tylko filmowanie się skończy, a zaskocz tłuszcz. Sprawdź Gerarda Butlera po 300.

Fakt istnieje taka, iż ​​większość muzyków nie patrzy w obrazach przez pełen rok. Muszą czekać właściwie dopiero w mało koszulkach. Zaś ich mięśnie są akcentowane przy zastosowaniu specjalnych kątów, błyskawic, makijażu albo choćby CGI. Dla plakatów filmowych jest banalna fotografia. Dużo dymu i luster.

I po są sterydy. Muzycy są na napiętym harmonogramie. Wstają, ale nadal muszą wyglądać zgrane. Ich wynagrodzenie chce z ich charakteru. Walka jest wysoka. To budzi, że sterydy kuszą. Tylko nieliczni są prości na poznawanie spośród nich - nie wolą być kłopotów czy rozczarować swoich fanów.

Należy o to, że rozsądnie jest poddawać transformacjami gwiazd. Chris Pratt z oleju zmieści się w procesie sześciu miesięcy - fajnie. Hugh Jackman jest zawsze szeroki oraz mocny w końcowych latach czterdziestych - świetnie. Po nisku nie próbuj kupić tych samych skutków w współczesnej jedynej ilości czasu przy zastosowaniu tejże jedynej czynności. Owo nie zadziała.

Ważniejsze - nie próbuj patrzeć jak człowiek inny. Stwórz lepsze ciało, które robi, że drudzy chcą robić jak Ty. Zrealizuj to dodając skuteczność oraz wagę mięśniową najpierw, a wtedy opuszczając tkanki tłuszczowe, aby zdobyć zgrane. To doprowadzi, iż będziesz czekać ładnie niezależnie z osobistych genów.